טען

הקלד לחיפוש

מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו מהווה חלק בלתי נפרד מאתר האינטרנט herb4me.com ומהתקנון שלו וחלה על האתר ועל כל השירותים שמופיעים בו. קרא בעיון את מדיניות זו הנועדה לספק לך מידע על האופן בו האתר אוסף ומעבד את הנתונים שלך כאשר אתה עושה בו שימוש. כל גישה או שימוש באתר נעשים בכפוף למדיניות זו ואם אינך מסכים לכך, אל תשתמש באתר. האתר יוכל לעדכן או לשנות את מדיניות זו בכל עת, לכן מומלץ לך לבקר באתר מעת לעת ואתה מסכים כי באחריותך לבדוק מדיניות זו מעת לעת. המשך שימושך באתר לאחר פרסום השינויים במדיניות זו ייחשב כקבלתך את שינויים אלו.

ככל שהאתר אוסף אודותיך נתונים, ביניהם אישיים או מידע , משמעותם, כל מידע על אדם שממנו ניתן לזהותו. האתר עשוי לאסוף באופן אוטומטי נתונים טכניים על הציוד שבו אתה עושה שימוש ודפוסי גלישתך. האתר עושה שימוש בקובצי “עוגיות” ( cookie ) כדי לאחסן את העדפותיך ולשפר את חווית שימושך באתר. תוכל להגדיר כי הדפדפן שלך יסרב לקובצי “עוגיות”. ייתכן כי תבחר להשבית או לסרב לקבל קובצי g, עם זאת יובהר כי ייתכן שלא תוכל לגשת לחלקים מסוימים באתר. האתר יעשה שימוש בנתונים שלך רק למטרות שנאספו עבורן, אלא אם כן נראה כי האתר צריכים להשתמש בו מסיבה אחרת, וכי הסיבה לכך תואמת את המטרה המקורית.. יובהר כי האתר עושה שימוש בתכונות של גוגל Analytics כדי לייעל את פעילותו, הדבר כולל בין היתר שיווק עם גוגל Analytics בכדי לדעת על תחומי העניין שלך ולהתאים עבורך פרסומות מתאימות. תוכל לבטל את השימוש של גוגל בקובצי עוגיות בכל רגע, על ידי ביקור בהגדרות של גוגל . האתר עשוי לקבל נתונים אישיים אודותיך מצדדים שלישיים כגון: גוגל Analytics. לידיעתך, האתר פועל ע”פ הגבלות השימוש בנתונים המופיעים בפייסבוק.

האתר עשוי לעבד את הנתונים האישיים שלך ללא ידיעתך או הסכמתך, בהתאם לכללים הנ”ל, כאשר הדבר נדרש או מותר על פי חוק. אתה מסכים כי האתר יכול לאסוף ולאחסן מידע או נתונים שנוצרו באופן אוטומטי כאשר אתה מנווט דרכו באינטרנט האתר . נתוני זהות כוללים שם פרטי, שם משפחה, שם משתמש או מזהה דומה. נתוני קשר כוללים וביניהן כתובת דוא”ל ומספרי טלפון. נתונים טכניים כוללים כתובת IP, נתוני ההתחברות שלך, סוג הדפדפן וגרסתו, מערכת הפעלה. נתוני השימוש כוללים מידע על אופן השימוש שלך באתר. יובהר כי האתר אוסף נתונים מצטברים כגון נתונים סטטיסטיים לכל מטרה, כאשר נתונים אלו אינם חושפים את זהותך בדרך כלשהי.
האתר אינו חולק את המידע שלך עם צדדים שלישיים. האתר משתמש בכתובת האימייל שלך, בכדי לשלוח לך תוכן, שירותים, פרסומות ואירועים שעשויים לעניין אותך. תמיד תוכל לקבל הסבר נוסף או להסירך ממסד הנתונים של האתר ע”י משלוח הודעת להסרה ממסד הנתונים באמצעות צור קשר.

האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים של צדדים שלישיים. האתר אינו אחראי לנוהלי הפרטיות או לכל תוכן שבאתרים אלו ומשכך כל שימוש שתעשה, כפוף למדיניות הפרטיות של צדדים אלו. מומלץ כי תקרא את מדיניות הפרטיות של כל אתר שבו אתה מבקר.

מטרות השימוש בנתונים שלך
השימוש בנתוניך שיאספו, ייעשה רק ע”פ החוק ובמקרים בהם האתר צריך להתאים עצמו להתחייבות רגולטורית או משפטיות ובנוסף בכדי לנהל את הקשר של האתר אתך ויכלול : הודעות שיווק ותקשורת. כשאתה נרשם באמצעות ספק האינטרנט, מוקצית כתובת IP באופן אוטומטי למחשב שלך. כאשר אתה גולש באינטרנט ומבקר באתרים, מתבצע איסוף מידע באופן אוטומטי של נתונים , לדוג’ כתובת ה- IP, סוג הדפדפן בו אתה עושה שימוש וכיוצב . האתר לא פועל על מנת לזהות אותך באופן אישי, ומשכך אינו מקשר את כתובת ה- IP שלך לכל דבר שיגרום לזהות אותך. המידע המתקבל משמש רק לצורך שיפור חווייתך.

זכויותיך המשפטיות שלך
כפי שצוין לעיל, זכותך לעיין במידע שלך, לבקש לתקנו או לבקש למוחקו, כאמור בהוראות החוק.
יצירת קשר אתנו
ככל שיש לך שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא עשה זאת באמצעות טופס צור קשר שבאתר.

עודכן לאחרונה ב 11 בדצמבר 2018

Font Resize