טען

הקלד לחיפוש

אורטופדיה ספורט

הפתרון שנמצא מתחת לאף ויכול להקל על כאבי גב בצורה טבעית

כאבי גב נחלקים לשני סוגים עיקריים: כאבי גב תחתון וכאבי גב אמצעי ועליון. אמנם שניהם נמצאים לאורך עמוד השדרה, אך יש להם תפקיד שונה, אפשרות תנועה שונה וסוגי פגיעות שונות.

אין אדם שלא סבל מכאבי גב במהלך חייו. כאבי גב מהווה את הסיבה השנייה בשכיחותה לפניה לרופא בעולם המערבי (הבכורה שייכת להצטננות) ואחת מהסיבות השכיחות לתחלואה ולנכות בקבוצת הגיל שבין 20 ל-60 שנה.

הגב התחתון אחראי על יכולת התנועה שלנו. הוא גמיש יותר, מסתובב לשני הצדדים, מתכופף בקלות, נמתח ודינמי. לעומתו, הגב העליון אחראי על היציבה הזקופה שלנו ועל הגנה על איברים חיוניים בבית החזה. לכן הוא קשיח יותר, יציב וחשוף פחות לפגיעות.
בסרטון: הפתרון שנמצא מתחת לאף ויכול להקל על כאבי גב בצורה טבעית.

 

בעיות גב תחתון כוללות טווח רחב של מצבים, החל מכאב חד, קצר מועד ועד לכאב כרוני, ממושך, הגורם ללוקה בו לפגיעה קשה באיכות החיים, בתפקוד תקין בחברה ובמשפחה ועוד. הכאב מוגדר כחריף כאשר משכו הוא עד שלושה חודשים, וכרוני אם תקופת הכאב עולה על שלושה חודשים.
כ 80% מהאוכלוסייה בעולם מתלוננים על כאבי גב. הסיבה העיקרית בעולם המודרני לכאבי גב, הינה ישיבה ממושכת וחוסר תנועה.

הכירו את הפתרון שנמצא מתחת לאף ויכול להקל על כאבי הגב בצורה טבעית.
עבודה של בין 15-30 דקות במכשיר האליפטיקל יכולה להקל על כאבי הגב. המכשיר ידוע כמסייע בשחרור שרירי הגב התחתון והאגן, הוא אינו מפעיל לחץ על הברכיים כמו בריצה רגילה ומאזן את זרימת הדם באזור הגב התחתון והאגן.

תגים:
Font Resize