טען

הקלד לחיפוש

אודות

אתר Herb4me שם לעצמו מטרה מרכזית חשובה וראויה: לקדם ולהדגיש את המידע והמודעות לרפואה המשלימה לכלל הציבור בארץ. אנו מאמינים שלכולם יש את הזכות להבין יותר על השיטות השונות ברפואה המשלימה וכן להכיר מגוון טכניקות לריפוי, הקלה על כאבים, שיכוך מצוקות גופניות ונפשיות. לכולם מגיע להיחשף לידע מהימן, עדכני, שנבדק בקפידה.

מתעדכנים בקביעות – כדי שתדעו יותר

אנו נמצאים כאן לטובת חופש במידע, כדי שאתם, תקבלו יודע ידע, ממקור מידע אמין שמתעדכן באופן קבוע ושוטף בשלל נושאים. לצורך השגת התכלית החשובה הזאת צוות האתר שוקד על איסוף סטטיסטיקות ומחקרים שמפורסמים כל העת בארץ ובעולם. נעלה מאמרים מעודכנים, מעניינים ומועילים בכל מה שחשוב לדעת ובכל מה שחדש בתחום. נשתף פעולה עם מטפלים מקצועיים ומנוסים שיחלקו את הידע והניסיון שלהם במגוון ערוצי תוכן בנושאים ובתחומים השונים שבהם הם פועלים. כמו כן נשאף בכל רגע ורגע לקדם את הרפואה המשלימה לרווחת הציבור, לתועלתכם שלכם.

אנו ב- Herb4me מכירים היטב את הסטטיסטיקות אודות מספר המטופלים שכבר כיום זוכים להקלה, ריפוי, חיזוק הגוף והנפש הראויה לציון, כל זאת בזכות השיטות השונות של הרפואה המשלימה. אנו גם יודעים שיש רבים הסובלים ממחלות ומצוקות אך טרם נחשפו לשיטת הטיפול שבאמת תוביל למהפך. אנו בעד שיטות הריפוי ההוליסטיות, שבהן מתייחסים המטפלים אל האדם כמכלול. במובן ידוע, הרפואה המשלימה היא בדיוק כזאת, מתמקדת בסוגי טיפולים שהם הוליסטיים במהותם. אנו מזמינים אתכם לקריאה נעימה ומאחלים לכם בריאות שלימה!

אודות Herb4me

 

Font Resize